קידום אתרים בפייסבוק

קידום אתרים באמצעות קידום בגוגל

אתר האינטרנט שלך הוא המקום בו אתה יכול לפרסם את עצמך ולקבל פניות של לקוחות פוטנציאליים, להטביע את שמך ברשת ולהעניק לעצמך פרסום איכותי. בהתחשב בעובדה שרשת הפייסבוק הינה תחנת מעבר ומקום ביקור למיליארד וחצי גולשים מדי יום ביומו מרחבי העולם כולו, אין זה פלא כי הפייסבוק הפך בפני עצמו למנוע חיפוש מרכזי בפני עצמו, המזמין אליו 4 מיליון גולשים בישראל כל יום. פלח האוכלוסיה המוביל בפייסבוק הוא זה הקניין המרכזי ולכן הפרסום באמצעות הפייסבוק הינו רב משמעות.

קידום אתרים בפייסבוק
למעשה, קידום אתרים בפייסבוק חשוב לא פחות מקידום אתרים באמצעות השיטה האורגנית, השיטה הממומנת או כל שיטה אחרת – כמו יוטיוב ולינקדאין, ולו בשל התפוצה העצומה של הפייסבוק ברחבי העולם בכלל ובפייסבוק בפרט. הפייסבוק הפך בשנים האחרונות לאתר בעל האפקט הפרסומי האיכותי והפופולארי יותר מכל. הנגישות שלו בכל שעות היממה, לכל סוגי האוכלוסיה ובמיקוד מקסימלי – מאפשר למפרסמים ליהנות מרווחים גדולים יותר תמורת השקעה מועטה יותר.

היתרון הגדול בקידום אתרים בפייסבוק

היתרון הגדול ביותר, אולי, של קידום אתרים באמצעות הפייסבוק הינו המיקוד ואפשרויות הפילוח המעמיקות שמציעה הרשת החברתית הפופולארית כל כך. בעוד שחברות אחרות מציעות קמפיינים שיווקיים ופרסומיים בעלויות של אלפי ועשרות אלפי שקלים מדי חודש, הפייסבוק הינו פלטפורמה חינמית המאפשרת לכל בעל עסק ליהנות מיתרון עצום של פנייה ישירה ללקוחות הרלוונטיים שלך כבעל עסק.
לפיכך, בעל העסק המקדם את האתר שלו באמצעות רשת הפייסבוק זוכה ליהנות משני יתרונות מרכזיים: עלייה ברווחים תודות לפרסום ממוקד ברמה המקסימלית ואילו הרווח השני הינו חסכון בהוצאות בשל פרסום ממוקד ללקוחות הרלוונטיים אליך. למעשה , הפרסום בפייסבוק כמעט ואינו מצריך פאת בעל העסק להוצאות משמעותיות לא בטווח הקצר ואף לא בטווח הארוך. יתרה מכך – בעלי עסקים רבים אף מרוויחים מהפרסום בפייסבוק תודות לשיתוף פעולה עם בעלי דפים אחרים בפייסבוק.

קידום אתרים מהיר בפייסבוק

פרסום בקלות ולכל העולם

התמונה המתבקשת של קידום אתרים באמצעות הפייסבוק הינה למעשה פרסומת המופיעה ברחבי העולם כולו ומוצעת בדיוק ללקוחות שאתה בחרת. בהתייחס לטווח הגילאים המתאים, לתחומי העניין הרלוונטיים, למקומות המגורים המתאימים וכן לרמת החיים הרצויה של הלקוחות אליהם אתה פונה, הפייסבוק יבחר בדיוק את הלקוחות המתאימים לך ואת אלו אליהם אתה מעוניין לפנות ויעלה מולם את האתר שלך ואת הפרסומת הרלוונטית. הפרסום בפייסבוק יפתח לך דלתות לשיווק בכל העולם ובכל מקום.