קידום אתרים ממומן

קידום אתרים ממומן (פרסום בגוגל )  – יתרונות וחסרונות הקידום הממומן

האם גם אתה מוצא את עצמך מבולבל מול ההבדלים השונים בין קידום אתרים אורגני, קידום אתרים ממומן, פרסום אתרים ממומן בגוגל אדוורדס, בניית אתרים ועיצוב אתרים, רשתות חברתיות ושאר מושגים לא ברורים? רבים מבעלי האתרים, בעלי העסקים ובעלי המקצועות החופשיים בארץ מוצאים את עצמם מבולבלים מול מגוון המושגים הקיימים בתחום של קידום אתרים. במאמר הבא מיועד לפרט ולמקד אתכם, בעלי המקצועות החופשיים ובעלי העסקים, במשמעות המושג של קידום אתרים ממומן כפי שהוא מקבל שימוש כיום ברשת.

קידום אתרים ממומן

קידום אתרים ממומן – מי אתה?

קידום אתרים ממומן הינו שיטה מבית גוגל המיועדת לקידום האתר שלכם ברשת באמצעות מנועי החיפוש של, ניחשתם נכון, של גוגל. באמצעות שיטת הקידום הממומן הלקוח משלם לגוגל פרמיה חודשית ואילו גוגל מקדמת את האתר שלו למקומות הראשונים ברשימת תוצאות החיפוש המופיעה לעיני הלקוח. גוגל מרוויחה את הפרמיה החודשית והלקוח זוכה לקבל יותר שיחות נכנסות כבר השבוע הראשון של הפרסום.
נכון להיום, קידום ממומן הינו בין השיטות היותר פופולאריות ואהובות על בעלי אתרים. זאת למה? משום שרבים מעדיפים לקבל את ההכנסות שלהם מיד, עכשיו ובעיקר בכמות גדולה. הקידום הממומן מעניק את כל אלו ישירות לידיהם של בעלי העסקים. הפרסום הממומן הוא זה המנפיק לנו את התוצאות העליונות או בימין הדף בחיפוש שאנו מקלידים לשורות החיפוש של גוגל. כמו בכל שיטה אחרת, גם לקידום הממומן יש חסרונות ויתרונות.

קדום אתרים מקצועי

קידום ממומן – יתרונות

היתרונות של הקידום הממומן בגוגל הינו הקליעה למטרה. בעוד ש-95% מהגולשים באינטרנט בעולם כולו מחפשים את מבוקשם בגוגל, הקידום הממומן מעניק להם בדיוק את מה שחיפשו. מדובר בכוח עצום המעניק לאינספור גולשים ברחבי העולם את האפשרות להגיע אליך כנותן שירות. גוגל מציעה ללקוחות שלה גם לפרסם אצלה ולא רק לקבל מידע. זוהי למעשה האפשרות שלך כמנהל להגיע לתוצאות מרשימות בתוך זמן קצר.
היתרון הגדול של הקידום הממומן הינו האפשרות ליהנות מתמחור פופולארי ושיטת תמחור וקידום מקצועית. באמצעות הקידום הממומן בגוגל המפרסם לא משלם על הפרסום עצמו אלא רק על הקלקות, כלומר – גולשים שנכנסו לאתר. גוגל גם מציע ללקוחותיו לעקוב באופן מדויק אחר נתוניהם של הגולשים הנכנסים לאתר.

קידום אתרים עם גוגל אדוורדקידום ממומן – החסרונות

החסרונות של הקידום הממומן הם שהוא אינו מותיר את עקבותיו ברשת. בניגוד לקידום האורגני, המאפשר לרבים להותיר את חותמם ברשת באמצעות השארת קישורים ולינקים באתרי האינטרנט השונים ובכך – להגביר את התנועה לאתר באופן הדרגתי.

אקסטרה קידום אתרים - שירותי קידום אתרים ופרסום בגוגל.

http://www.seo-extra.com/